Vianočná zbierka

„Dávať svoje najlepšie znamená konať preto, že to chceš, nie preto, že očakávaš za to odmenu. Väčšina ľudí robí pravý opak: konajú len vtedy, keď za to očakávajú odmenu, a nevychutnávajú si svoje konanie.“don Miguel Ruiz

Dobrý deň,

píšem Vám v zastúpení Občianskeho združenia Silnejší slabším, ktoré pôsobí v Trenčíne ale i v okolitých  obciach ,kde sa nachádzajú detské domovy a domovy sociálnych služieb, v ktorých sú umiestnené deti a ostatní ľudia z celej Slovenskej republiky, ktorí sú odkázaní na pomoc iných.

Každý rok sa s prispením našim sponzorov, mladých ľudí a detí snažíme realizovať viaceré spoločné voľno-časové aktivity a kultúrno-športové podujatia, aktivity na zdokonalenie zručností zdravotne postihnutých, pobyty ozdravné,ale i náučné /bližšie info na stránkach združenia /

Práve touto cestou by sme Vás ako nezisková organizácia chceli veľmi pekne poprosiť o podporu prostredníctvom finančných darov alebo rôznych produktov, ktoré by nám nepochybne pomohli. Z vyzbieraných finančných darov sme si pre tento rok vytýčili jasný cieľ, zabezpečiť pomôcky pre ťažko postihnutých s podporou a Vianočný pobyt pre našich členov na spríjemnenie najkrajších sviatkov v roku.

Veľmi pekne Vám ďakujeme za prípadnú pomoc a podporu.

S pozdravom, 

Veronika Miklášová

OZ Silnejší slabším, Zlatovská 10, 911 05 Trenčín

IČO: 42 276 829

DIČ: 202 408 19 61

IBA: SK53 0200 0000 0030 8078 4856

silnejsi.slabsim@gmail.com

+421 904 475 053

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie