Platba a doprava

Spôsoby platby a dopravy

Spôsoby platby

     Zákazník má právo na vlastné rozhodnutie o spôsobe platby za objednaný tovar. Záväzný spôsob potvrdzuje priamo v objednávke e-shopu po vyplnení osobných údajov. Taktiež si určuje spôsob doručenia. Spôsob platby a následného doručenia je vlastne o určitej dôvere medzi kupujúcim a predávajúcim. Momentálne majú naši zákazníci tieto možnosti platieb:

  • Bankový prevod - bezhotovostná platba vopred na účet predávajúceho. Po úhrade je tovar vyexpedovaný kupujúcemu. O niečo lacnejší spôsob pre následné doručenie tovaru, zároveň rýchlejší, ale rozhodnutie je na zákazníkovi.
  • Internet banking - bezhotovosná platba vopred na účet predávajúceho a po prevedení na účet nasleduje expedícia tovaru kupujúcemu. Podobný spôsob ako bankový prevod - rýchlejší presun úhrady za objednaný tovar na účet predávajúceho, následné doručenie tovaru Slovenskou poštou vychádza lacnejšie ako na dobierku, ale opäť - rozhodnutie je na zákazníkovi.

Spôsoby dopravy

     Vyexpedovanú zásielku zasielame zákazníkom prostredníctvom Slovenskej pošty. Zásielka je vždy poistená a zasielaná v špeciálnej obálke ako cenný list pre bezpečné a najmä nepoškodené doručenie tovaru do rúk zákazníkom. Cena doručenia zásielky je hradená zákazníkom a je vopred vyrátaná pred odoslaním objednávky. Balné k zásielkam neúčtujeme.

  • Slovenská pošta - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty do 1-3 dní k rukám zákazníka. Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred prevodom v banke alebo internet bankingom. Po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho je tento vyexpedovaný zákazníkovi. Suma za tento spôsob vypočítaná Slovenskou poštou podľa sadzobníka činí: 2,10 Eur

  • Osobný odber - platba vopred alebo pri prevzatí tovaru

Osobný odber je možný až po dohode so zákazníkom priamo v Trenčíne alebo blízkom okolí. Suma za doručenie resp. prevzatie = zdarma. Je možná úhrada priamo pri preberaní prostredníctvom pokladne. Keďže využívame aj ambulantý predaj, odporúčame sledovať informácie, kde a na ktorých predajných miestach nás môžete zastihnúť osobne.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie