Platba a doprava

Spôsoby platby a dopravy

Spôsoby platby

     Zákazník má právo na vlastné rozhodnutie o spôsobe platby za objednaný tovar. Záväzný spôsob potvrdzuje priamo v objednávke e-shopu po vyplnení osobných údajov. Taktiež si určuje spôsob doručenia. Spôsob platby a následného doručenia je vlastne o určitej dôvere medzi kupujúcim a predávajúcim. Momentálne majú naši zákazníci tieto možnosti platieb:

  • Bankový prevod - bezhotovostná platba vopred na účet predávajúceho. Po úhrade je tovar vyexpedovaný kupujúcemu. O niečo lacnejší spôsob pre následné doručenie tovaru, zároveň rýchlejší, ale rozhodnutie je na zákazníkovi.
  • Internet banking - bezhotovosná platba vopred na účet predávajúceho a po prevedení na účet nasleduje expedícia tovaru kupujúcemu. Podobný spôsob ako bankový prevod - rýchlejší presun úhrady za objednaný tovar na účet predávajúceho, následné doručenie tovaru Slovenskou poštou vychádza lacnejšie ako na dobierku, ale opäť - rozhodnutie je na zákazníkovi.

Spôsoby dopravy

     Vyexpedovanú zásielku zasielame zákazníkom prostredníctvom Slovenskej pošty. Zásielka je vždy poistená a zasielaná v špeciálnej obálke ako cenný list pre bezpečné a najmä nepoškodené doručenie tovaru do rúk zákazníkom. Cena doručenia zásielky je hradená zákazníkom a je vopred vyrátaná pred odoslaním objednávky. Balné k zásielkam neúčtujeme.

  • Slovenská pošta - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty do 1-3 dní k rukám zákazníka. Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred prevodom v banke alebo internet bankingom. Po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho je tento vyexpedovaný zákazníkovi. Suma za tento spôsob vypočítaná Slovenskou poštou podľa sadzobníka činí: 2,10 Eur

  • Osobný odber - platba vopred alebo pri prevzatí tovaru

Osobný odber je možný až po dohode so zákazníkom priamo v Trenčíne alebo blízkom okolí. Suma za doručenie resp. prevzatie = zdarma. Je možná úhrada priamo pri preberaní prostredníctvom pokladne. Keďže využívame aj ambulantý predaj, odporúčame sledovať informácie, kde a na ktorých predajných miestach nás môžete zastihnúť osobne.

 

Späť do obchodu