Participácia v praxi 2 v januári

V mesiaci január pokračovanie projektu Participácia v praxi 2, poďme ďalej . Kamaráti z centier pre rodinu Trenčín, Adamovské Kochanovce, Zlatovce, DSS Adamovské Kochanovce, MŠ Chocholná -Velčice, členovia Oz Silnejší slabším počas mesiaca január vyrábali ,maľovali a pripravovali krmítka .

Počas mesiaca prebiehali prípravne stretnutia ,komunikácia s dobrovoľníkmi ,účastníkmi a vedením zariadení. V rámci projektu sa nám ozvala pani poslankyňa mesta Trenčín Majka Machová a v rámci komunikácie sme sa rozprávali o aktivitách mládeže ,motivácii, potrebách voľnočasových aktivít, o práci poslankyne či plánoch a aktivitách mesta.

V rámci praktických aktivít sme rozniesli krmítka ,bolo umiestnených 80 krmítok v parku Adamovské Kochanovce, v centrách pre rodinu Mestečko a Adamovské Kochanovce,v MŠ Chocholná Velčice, Kykula, v záhradách rodín . V Trenčíne na Soblahovskej ,v záhradách dobrovoľníkov a v parku Brezina . V parku nám pomáhala Zelená hliadka a Civilné dobrovoľná ochrana. V rámci aktivít sme využili aj techniku na komunikáciu a na praktické aktivity sme využili možnosť pobytov v prírode s rúškom a testom ĎAKUJEME za pomoc ♥

Späť do obchodu