Koniec prázdnin

Ahojte kamaráti,

tento rok sme mali leto nabité akciami, potajomky varíme ďašie prekavenia, ideme na 200% a preto to nebolo iné ani v posledný augustový deň. Na záver leta sme si pripravili opäť nezabudnuteľný program. 

31.8, doobedu sme si zhrnuli projekt Športujeme a tvoríme bez bariér a poobede sme naplno rozbehli akciu Bavíme sa bez bariér, oba projekty boli podporené mestom Trenčín.

Medzi zúčastnenými boli už tradične deti z centier pre rodinu, deti z rodín a aj široká verejnosť. Stretli sme sa na futbalovom ihrisku v Záblatí, kde prebehli športové akcie, futbalový turnaj či tanečný krúžok. Futbalový turnaj bol napínavejší ako liga majstrov, postavili sa proti sebe hráči a hráčky zo Záblatia, Chocholnej- Velčíc, Hornej Súče a Veľkých Bieroviec. Šampiónmi dňa sa stal tím zo Záblatia.

Na spestrenie nám svoje umenie predviedli šikovné dievčatá z tanečnej skupiny Bambula, solóvku si zatancoval aj náš verný tanečník Tomáš Hanek zo skupiny Korzo. 

Hviezdou tohto večera nebol nikto iný ako famózny Paľo Drapák. Paľo sa postaral o skvelý koncert, s nezabudnuteľnou atmosférou za čo mu rovnako ako aj ostatným vystupujúcim veľmi ďakujeme. 

Do tanca, a že sa tancovalo veľa a dlho, nám zahral DJ HAWKO. 

Počas dňa sme si užili aj milé stretnutia a zoznámenia či podporu s Tomášom Vaňom, Martinom Barčákom, Martinom Trepáčom a Michalom Bartekom. 

Jedno špeciálne ďakujeme patrí aj Olinke za vynikajúce koáčiky, všetci sme si veľmi pochutili. 

 

 

Späť do obchodu