Mládežnícka výmena "Tvoř lásku, ne válku"

Náročná príprava občianskeho združenia OZ Silnejší Slabším ???? pred cestou na mládežnícku výmenu do ČR. Zúčastnené krajiny Slovensko, Česko, Poľsko, Ukrajina. O projekte budeme informovať????????

 

 

Tešíme sa na nové zážitky a skúsenosti.

Pokračujeme vo výmene ,zoznámili sme sa s mestom Bystřice nad Pernšteinem. Oboznámili sme sa s aktivitami v rámci projektu. SR, ČR, UA ,PL. Tvoř lásku, ne válku. 

Ďalší deň medzinárodnej výmeny. Aktivity a aj administratíva musí byť. Zažili sme aprílové počasie v marci slnko aj sneh, ale dobrá nálada stále pretrváva.

V rámci mládežníckej výmeny sme aktívne využívali voľný čas na zaujímavé workshopy na tému Kritické myslenie. Organizácií For Family CZ ďakujeme za spoluprácu, pozvanie a príjemné chvíle. 

POZDRAVUJEME ❤️ Dnes stovežatá  PRAHA, počasie ukázalo svoju horšiu tvár ale nám to nevadí, plní elánu sme si to užili aj v daždi. Aj vďaka skvelým sprievodcom.

 

Vzdelávanie v rámci projektu Tvoř lásku, ne válku. Témy zamerané na kritické myslenie, sexuológiu, psychológiu. Získavanie informácií od odborníkov v daných témach ale i práca v skupinách.

 

V rámci projektu sme navštívili aj múzeum v Bystřici nad Perštejnem, aj to patrí k neformálnemu vzdelávaniu.

 

 

Aktivity ktoré zvyšujú kompetencie ❤️ Ďakujeme For family CZ za pekné dni ktoré môžeme vďaka vám absolvovať. Ešte pár foto ako zhrnutie projektu a šťastná cesta domov. 

 

Späť do obchodu