PvP 2. poďme ďalej November

V novembri sme mali stretnutie s poslancom Martinom Trepáčom. V rámci projektu Participácia v praxi 2 poďme ďalej nám Martin pomohol v chránenej dielni pri šmirgľovaní vianočných ozdôb. Zoznámil sa s našou výrobou a obohatil nás svojimi nápadmi. Počas tohto stretnutia sme spoločne hľadali možnosti, kde by sme mohli ďalej pomôcť a rozhodli sme sa potešiť vianočnými ozdobami hospic v Kubrej. Dúfame, že sa nám vzhľadom k aktuálnej situácií podarí ozdoby aspoň odovzdať, pilne pracujeme na ich výrobe a radi by sme aspoň takýmto spôsobom spríjemnili toto ťažké obdobie tým najzraniteľnejším. 

Počas tohto stretnutia sme diskutovali aj o ďalších krokoch vrámci projektu, pripravovali prezentáciu na podujatie kde sme mali prezentovať práve aj projekt Participácia v praxi. 

Utužili sme vzťahy, veľa sme naplánovali a okrem ťažkej práce sme si aj oddýchli a trochu sa uvolnili. Veríme, že aktuálna situácia nebude trvať dlho a čoskoro budeme môcť pokračovať v našich aktivitách.

Ako to u nás vyzeralo sa možte pozrieť v galérií: 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie