Participácia v praxi 2 vo februári

Participácia v praxi 2 ,poďme ďalej, mesiac február spolupráca OZ Silnejší Slabším , Centra pre deti a rodinu Trenčín ,Adamovské Kochanovce, Zlatovce, dobrovoľnícke centrum a pán poslanec Martin Barčák.

V rámci prípravného stretnutia s deťmi sme zisťovali čo nás trápi ,čo sa chceme naučiť ,čo chceme dokázať a komu by sme radi pomohli. Mládež navrhla ,že je veľká zima a chceli by pomôcť ľuďom bez domova .

Aktivity sme rozdelili do viacej fáz . Mládež zisťovala postup pri pečení a varení nových receptov .Pán poslanec s dcérou rozdelili potraviny d

o krabíc podľa receptov a zaniesli sme do detských domovov. V rámci praktických aktivít mládež vypekala , varila všetky dobroty, ktoré sa pripravili sa zaniesli ľuďom bez domova . Pri aktivitách sa veľmi veľa rozprávalo o téme ľudí bez domova , osudoch čo poznáme z okolia. Keď sa jedlo zanieslo veru boli aj slzy ľudí ,pre ktorých bolo jedlo prinesené. Bolo počuť vety , že si vážia deti z domovov a mali veľa otázok na zamyslenie. Ďakujeme za možnosť realizovať projekt ♥

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie