Participácia v praxi 2 v januári

V mesiaci január pokračovanie projektu Participácia v praxi 2, poďme ďalej . Kamaráti z centier pre rodinu Trenčín, Adamovské Kochanovce, Zlatovce, DSS Adamovské Kochanovce, MŠ Chocholná -Velčice, členovia Oz Silnejší slabším počas mesiaca január vyrábali ,maľovali a pripravovali krmítka .

Počas mesiaca prebiehali prípravne stretnutia ,komunikácia s dobrovoľníkmi ,účastníkmi a vedením zariadení. V rámci projektu sa nám ozvala pani poslankyňa mesta Trenčín Majka Machová a v rámci komunikácie sme sa rozprávali o aktivitách mládeže ,motivácii, potrebách voľnočasových aktivít, o práci poslankyne či plánoch a aktivitách mesta.

V rámci praktických aktivít sme rozniesli krmítka ,bolo umiestnených 80 krmítok v parku Adamovské Kochanovce, v centrách pre rodinu Mestečko a Adamovské Kochanovce,v MŠ Chocholná Velčice, Kykula, v záhradách rodín . V Trenčíne na Soblahovskej ,v záhradách dobrovoľníkov a v parku Brezina . V parku nám pomáhala Zelená hliadka a Civilné dobrovoľná ochrana. V rámci aktivít sme využili aj techniku na komunikáciu a na praktické aktivity sme využili možnosť pobytov v prírode s rúškom a testom ĎAKUJEME za pomoc ♥

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie