Participácia v praxi 2 HODNOTIACE STRETNUTIE

Hodnotiace stretnutie projektu Participácia v praxi 2 poďme ďaļej. Všetkým ďakujeme za stretnutie a spoluprácu, počas 2 rokov sa konalo veľa aktivít, stretnutí a práce .O aktivitách sme priebežne informovali. Veľmi sme sa potešili aj osobnému stretnutiu, Martin Barčák  Tomáš Vaňo  Martin Trepáč. Ďakujeme za dlhodobú spoluprácu DSS Adamovské Kochanovce, Centrum pre deti a rodinu Zlatovce ,Centrum pre deti a rodinu Lastovička, mládež z rodín, Spevácka skupina Studienka, Stanka regionálna konzultantka Iuventa pre Trenčiansky kraj , Aja Civilná obrana, Katka ochrana prírody a TECEMKO, pozdravujwme aj RCM, Vladka z Korza a Tomáša za spoluprácu. Veľmi pekne ďakujeme, že sme si mohli zajazdiť na motokárach.???? Ďakujeme za vyhodnotenie, ocenenie a ďaľšiu spoluprácu a tešíme sa, že ste prišli. Ďakujeme
 
Stretnutie zhodnotily aj účastníci:
 
"Po zdanlivo nekončiacej online dobe sme mali znova možnosť zasadnúť za jeden stôl a stretnúť sa osobne.
???? Počas hodnotiaceho stretnutia projektu Participácia v praxi 2 poďme ďalej nám OZ Silnejší Slabším ukázali, že participácia sa dá robiť kvalitne a zmysluplne, aj počas pandémie a obmedzení, a že inklúzia je rozmanitý a inšpiratívny proces, v ktorom sme všetci spolu jednotní a rovní.
????Prostredníctvom Trenčianske dobrovoľnícke centrum sme osobne odovzdali aj ocenenie Srdce na dlani, ktoré je príležitosťou poďakovať sa naozaj všetkým, ktorí nielen venujú svoj čas a energiu ľuďom, ktorí to potrebujú, ale častokrát dokážu svojim príbehom ostatných inšpirovať.
???? IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže sa teší na ďalšie nápady a projekty, ktoré sa už plánujú a výzvy, ktoré nás čakajú."
Stanislava Mináriková
 
"???? Živé úžasné pozvanie na akciu občianskeho združenia Silnejší slabším, ktoré hodnotilo niekoľkoročnú projektovú činnosť Participácia v praxi. ĎAKUJEME ❤️
???? Pri tejto príležitosti sme tiež naživo ocenili dobrovoľnícku činnosť skvelej partie Silnejší slabším a 2 ocenenia v rámci Srdce na dlani 2021 sme odovzdali dvom skvelým dobrovoľníčkam Renátke a Monike. Viac uverejníme o ich príbehu dobrovoľníčenia už čoskoro na našom FB profile. ????
???? Bolo nám cťou, príjemne a konečne aj naživo. ????❤️"
TECEMKO
 
"Včera veľké prekvapenie pre mňa ❤️občas pri aktivitách sa stretame s deťmi z o.z OZ Silnejší Slabším s úžasne intuitívnou Milkou, ktorá mi včera dala toľko mien. Ďakujem za toto prekvapenie. Aj za krásny program ???? stretli sa úžasní ľudia, Zuzka, Janka, Katka mnoho iných. Ďakujem a tesim sa na ďalšiu spoluprácu????"
Aďuci Holly Kováčová 
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie