Koniec prázdnin

Ahojte kamaráti,

tento rok sme mali leto nabité akciami, potajomky varíme ďašie prekavenia, ideme na 200% a preto to nebolo iné ani v posledný augustový deň. Na záver leta sme si pripravili opäť nezabudnuteľný program. 

31.8, doobedu sme si zhrnuli projekt Športujeme a tvoríme bez bariér a poobede sme naplno rozbehli akciu Bavíme sa bez bariér, oba projekty boli podporené mestom Trenčín.

Medzi zúčastnenými boli už tradične deti z centier pre rodinu, deti z rodín a aj široká verejnosť. Stretli sme sa na futbalovom ihrisku v Záblatí, kde prebehli športové akcie, futbalový turnaj či tanečný krúžok. Futbalový turnaj bol napínavejší ako liga majstrov, postavili sa proti sebe hráči a hráčky zo Záblatia, Chocholnej- Velčíc, Hornej Súče a Veľkých Bieroviec. Šampiónmi dňa sa stal tím zo Záblatia.

Na spestrenie nám svoje umenie predviedli šikovné dievčatá z tanečnej skupiny Bambula, solóvku si zatancoval aj náš verný tanečník Tomáš Hanek zo skupiny Korzo. 

Hviezdou tohto večera nebol nikto iný ako famózny Paľo Drapák. Paľo sa postaral o skvelý koncert, s nezabudnuteľnou atmosférou za čo mu rovnako ako aj ostatným vystupujúcim veľmi ďakujeme. 

Do tanca, a že sa tancovalo veľa a dlho, nám zahral DJ HAWKO. 

Počas dňa sme si užili aj milé stretnutia a zoznámenia či podporu s Tomášom Vaňom, Martinom Barčákom, Martinom Trepáčom a Michalom Bartekom. 

Jedno špeciálne ďakujeme patrí aj Olinke za vynikajúce koáčiky, všetci sme si veľmi pochutili. 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie